Adventní jarmark 2012

Dovolte, abychom Vás pozvali na Adventní jarmark, který se uskuteční v sobotu 8. prosince 2012 od 13 do 17 hod. na rokytnickém zámku. Jarmark je pořádán ve spolupráci Zámku Rokytnice s Městem Rokytnice v Orlických horách, místní základní a mateřskou školou, Sborem z hor a samozřejmě za vydatné pomoci dobrovolníků a nadšenců, kteří mají o dění na zámku zájem.

Na nádvoří bude probíhat adventní řemeslný jarmark – dárkové předměty, sklo, keramika, šperky, svíčky, medové výrobky, prodej ryb a mnoho dalšího. Účast přislíbil i „pan Čokoláda“ se svojí Královskou čokoládou.

Dále v rámci programu vystoupí Sbor z hor, Sboreček a všichni se můžeme těšit na živý betlém.

Po celou dobu konání akce budou volně přístupné prostory Malé konírny s občerstvením a Velké konírny s tradičními vánočními zvyky (nejen pro děti) a výstavou prací žáků základní školy.

Dále bude možno navštívit vánočně vyzdobenou zámeckou kapli sv. Petra a Pavla. V letošním roce bude do kaple zapůjčen farní betlém. V předkaplí bude výstava betlémů vyrobených dětmi z mateřské školy.

Z kapacitních důvodů bude nutné zajistit si časovou vstupenku pro vstup do kaple, abychom předešli dlouhému čekání v zimě a mrazu, a tím možnému zkažení pohodového zážitku z celé akce.

Vstupné do kaple bude dobrovolné. Vstupenky budou k dostání u vstupu do koníren u stánku s Rokytnickou medovinou.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S přáním krásných adventních dní za realizační tým,

Lucia Pešková

Napsat komentář

Komentář (požadováno)

Můžete využít tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Jméno (požadováno)
E-mail (požadováno)